איזו שמחה לכל המשפחה! ולא משנה מאיזה בית אתם מגיעים או עם אילו אמונות טפלות. רוב הנשים, לקראת הלידה, יחוו את תופעת הקינון (nesting). בדיוק כמו שבעלי חיים מכינים מקום נוח וחמים ללידה ולימים הראשונים לאחריה, גם בני האדם (ובעיקר נשים המתקרבות ללדת), נולדו עם אינסטינקט זהה שמעורר את הצורך להגן ולעטוף את התינוק שטרם נולד. בניגוד לבעלי החיים, שרובם ילקטו זרדים או יאספו קש לריפוד המיטה החדשה של הצאצא, בני האדם יצאו לחנויות במטרה לקנות עבור תינוקם את כל מה שהוא צריך.

 

 לילד

 נדנדה

בדרך כלל, תינוק ראשון ונכד ראשון במשפחה, מפיחים בכולם התרגשות לקראת התחלה חדשה ויחד איתה מגיע גם הרצון לקנות דברים חדשים לתינוק. רהיטים, בגדים וצעצועים, הכל צריך להיות חדש? לא בהכרח, הרי אחיו או אחותו הקטנים של התינוק הראשון ישתמשו באותם הפריטים. למה אם כן לא להיעזר באחים הגדולים שלנו או בבני משפחתנו עם הציוד שיתכן ונשאר להם במחסן?

רשימת הציוד הבסיסית לרך הנולד כוללת עריסה, מיטה, עגלה, סלקל, מגן ראש ומצעים למיטה, שידה, בגדים ראשונים, אמבטיה ועוד מגוון רחב של מוצרים. כייף לקנות דברים חדשים ולפנק את התינוק החדש אבל אם יש אפשרות (והפריטים במצב טוב כמובן), אין סיבה למה לא להיעזר בכמה פריטים מעוצבים ואפילו נעימים הרבה יותר כי מישהו דאג לרכך קודם את הריפוד.

 

 בובות

ניתן למצוא מגוון פריטי וינטאג' יפיפיים כמו מיטה, שידת החתלה ועגלה אצלנו בחנות.
נשמח לעזור בכל שאלה, מוזמנים לבקר אותנו בשעות הפעילות שלנו –

ימי שישי – שבת, בין השעות 10:00 – 14:00.

נשמח לראותכם בחנות "פעם שנייה" בקיבוץ מזרע.

 

תינוקות

 

 

פעם שנייה

חנות "פעם שנייה" בקיבוץ מזרע הינה חוויה של מסע בזמן, עם ניחוח וטעם של פעם.

יצירת קשר